TAO Coin ve Bu 6 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Merkeziyetsiz protokol Bittensor’a (TAO Coin) olan ilgi artıyor. Binance OMNI madencilik FDUSD verileri normale döndü. Piyasa yapıcı, Coinbase’e 56.000’den fazla METIS yığdı! Ve daha fazlası…

ID, METIS, TAO Coin ve bu 4 altcoin’den haberler var!

Merkeziyetsiz protokol Bittensor’a (TAO Coin) olan ilgi artıyor

Çeşitli kaynaklara göre, Polychain, dao5 ve Digital Currency Group (DCG) gibi şirketler, toplamda en az 350 milyon dolar değerinde Bittensor’un tokeni olan TAO Coin tutuyor. Polychain, 200 milyon dolarlık Bittensor (TAO Coin) tokenine sahip. dao5’in ise yaklaşık 50 milyon dolarlık bir zulası var. Ayrıca, DCG elinde yaklaşık 100 milyon dolar değerinde TAO Coin tutuyor. Polychain’in kurucusu Olaf Carlson Wee’nin başlattığı Polychain, 2019’da Bittensor’a (TAO Coin) yatırım yaptı. Bunun yanı sıra, Tekin Salimi’nin kurduğu dao5 de TAO’yu destekliyor. Bu doğrultuda, yaklaşık 50 milyon dolar değerinde TAO Coin yatırımına sahip.

Binance OMNI madencilik FDUSD verileri normale döndü

Binance resmi bilgilerine göre, Binance OMNI madencilik FDUSD verileri normale döndü. Bu bağlamda, şu anda yaklaşık 3,14 milyar coinin madencilikte yer aldığını gösteriyor. Topluluk geri bildirimlerine göre, OMNI madencilik FDUSD tarafından görüntülenen veriler ile FDUSD’nin gerçek ihraç verileri arasında önemli bir tutarsızlık var. Binance, bahse konu sorunun madencilik veri gösterimiyle ilgili bir sorun olduğunu açıkladı. Ayrıca borsa, bu sorunu çözdüklerini belirtti.

Piyasa yapıcı, Coinbase’e 56.000’den fazla METIS yükledi

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’ kısa süre önce METIS piyasa yapıcı adresi, 3,44 milyon dolar değerinde 56.144 METIS’i Coinbase’e aktardı. Bu hareket, alımdan dört ay sonra geldiği için dikkatleri çekti. Balina, METIS’in bu kısmını 22-26 Aralık 2023 tarihleri arasında Coinbase’den ortalama 57 dolar fiyatla transfer etti. Tümü satılsaydı 80.000 dolar kar elde edilecekti. Bu arada; METIS son 30 günde %47 düşerek karda ciddi bir azalmaya neden oldu. Borsa fiyatının rekor seviyeye ulaştığı 12 Mart tarihinde, değişken kâr 4,31 milyon dolara kadar çıkmıştı.

Manta Network, Hong Kong Cyberport kuluçka projesine katıldı

Manta Network, Hong Kong Cyberport kuluçka projesi Cyberport’a katıldı. Cyberport, Hong Kong Özel İdari Bölge Hükümetine ait olan Cyberport Yönetim Şirketi tarafından yönetilen Hong Kong Cyberport’ta bir startup kuluçka merkezi. Cyberport’un yardımıyla Manta Network, Web2 ve Web3 ekosistemlerini birbirine bağlamak için finans, eğitim ve diğer geleneksel alanlardaki uygulama örneklerini araştıracak.

1inch Foundation 6 milyon 1INCH token sattı

On-chain nalisti Yu Jin’in gözlemine göre, 1inch Foundation çoklu imza adresi, kısa süre önce piyasa yapıcı GSR’nin cüzdan adresine 6 milyon 1INCH (yaklaşık 2,52 milyon dolar değerinde) aktardı. GSR daha sonra 1,55 milyon 1INCH’i birden fazla alım satım platformuna transfer etti.

Omni Network, takvimi açıkladı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Omni Network, kısa süre önce token taleplerine ilişkin açıklama yapacağını bildirmişti. Bu bağlamda proje, sosyal platformunda token taleplerinin ve staking’in bu ayın 17’sinde saat 19:00’da açılacağını bildirdi.

DWF Labs, Space ID’ye (ID Coin) yatırım yaptı!

DWF Labs, kripto sektöründe önde gelen bir piyasa yapıcı konumunda. Piyasa yapıcı, son dönemlerde altcoinlere önemli yatırımlar yaptı. On-chain gözlemci SpotOnChain’e göre, DWF Labs 11,34 milyon ID satın aldı. Bu miktar toplam 8,42 milyon dolara tekabül ediyor. Buna göre DWF Labs, Binance, Gateio ve MEXC’den tokeni 0,743 dolar fiyatla satın aldı. Bu yatırımıyla ID, DWF Labs’ın portföyünde en üst sıralara yerleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir